Antrąją pergalę VTB Vieningosios lygos finale iškovojo Maskvos CSKA klubas, kuris namuose 64:54 (18:9, 14:13, 18:14, 14:18) įveikė dviejų lietuvių atstovaujamą Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja jau 2:0.

Simas Jasaitis per 21 minutę pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 4, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir sykį suklydo.

26 minutes rungtyniavęs Mantas Kalnietis įmetė 3 taškus (0/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), sugriebė, perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

Pralaimėjusiems Derrickas Brownas surinko 12, Andrejus Zubkovas – 9, Valerijus Lichodejus – 8 taškus.

Nugalėtojams taškus rinko Sonny Weemsas (13 tšk.), Nenadas Krstičius (12 tšk.), Zoranas Ercegas (9 tšk.) ir Viktoras Chriapa (9 tšk.).

Verta išskirti Andrejaus Voroncevičiaus pasirodymą. Aukštaūgis prametė visus 5 metimus, bet sugebėjo atkovoti net 11 kamuolių – daugiausiai iš visų mačo dalyvių.