Įspūdingą pergalę Europos jaunimo (iki 20 metų) krepšinio čempionate iškovojo ir C grupės lyderės pozicijoje išliko Lietuvos rinktinė. Lietuviai antrosiose rungtynėse net 118:68 (36:14, 27:15, 28:21, 27:18) sutriuškino Izraelio komandą ir užsitikrino vietą kitame etape.

Lietuvos rinktinė užtikrintai pradėjo susitikimą ir po Mindaugo Kuzminsko, Simo Buterlevičiaus, Donato Motiejūno metimų sužaidus dvi minutes jau pirmavo 10:2. Netrukus po dar vieno D.Motiejūno dvitaškio lietuviai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 14:4. Užtikrintai žaidusi Lietuvos rinktinė ir toliau sparčiai didino savo pranašumą, kuris po Ados Juškevičiaus ir Šarūno Vasiliausko tikslių atakų likus žaisti tris minutes jau viršijo dvidešimt taškų - 27:6. Ketvirčio pabaigoje Lietuvos rinktinė dar labiau atitolo ir po pirmųjų dešimties minučių lietuviai priekyje - 36:14.

Antrajame kėlinyje Lietuvos ekipa tęsė Izraelio rinktinės triuškinimą. Sužaidus keturias minutes lietuvaičiai jau pirmavo 47:20, o dar po minutės - 50:22. Kėlinio antroje pusėje lietuvaičiai ir toliau siuntė vieną po kito metimus į Izraelio komandos krepšį ir įpusėjus susitikimui pirmavo rezultatu 63:29.

Antroje susitikimo pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Lietuvos rinktinės gynėjų tikslių metimų dėka likus žaisti keturias minutes mūsiškių persvara tapo dviguba - 81:40. Nors Izraelio ekipa vis dažniau rasdavo kelių prieš lietuvių komandos krepšio, Lietuvos rinktinės žaidėjų puolimas taip pat veikė be priekaištų. Šarūno Vasiliausko ir S.Buterlevičiaus tolimų metimu dėka likus žaisti pusantros minutes lietuviai vėl susigrąžino keturiasdešimties taškų pranašumą - 87:47. Per likusį laiką situacija aikštelėje nepasikeitė ir po trijų kėlinių Lietuvos rinktinė triuškina varžovus rezultatu 91:50.

Paskutinis kėlinys jau tebuvo formalumas. Komandos vyr. treneris Rimvydas Samulėnas leido pasireikšti mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams, tačiau skirtumas ir toliau išliko triuškinantis. Sužaidus keturias minutes Šarūnas Sliesoraitis pelnė šimtąjį Lietuvos rinktinės tašką (100:60), o rungtynes lietuviai laimėjo rezultatu 118:68.

Lietuva: S. Buterlevičius 19 (tritaškiai 5/7), Š. Vasiliauskas 18 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 4/6), Ž. Janavičius 17 (tritaškiai 3/4), M. Kuzminskas 14 (dvitaškiai 6/8), A. Juškevičius 11 (dvitaškiai 4/4), D. Motiejūnas 10, E.Želionis 9, V. Lipkevičius 7, Š. Sliesoraitis ir V. Čepukaitis - po 6, R. Čepanonis 1.

Izraelis: A. Simhonas 14, S. Danielis ir Y. Shiranas - po 10.