Visas rungtynes pirmavęs Panevėžio „Lietkabelio“ klubas iškovojo pergalę „Betsafe-LKL“.

Ramūno Butauto treniruojami panevėžiečiai namų aikštelėje 95:85 įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą.

„Lietkabelį“ į priekį vedė Žygimantas Skučas, pelnęs 20 taškų. Lukas Aukštikalnis surinko 12, Donatas Tarolis ir Žanis Peineris pridėjo po 11, o Lorenzo Williamso sąskaitoje buvo 10 taškų.

Svečių negelbėjo puikiai žaidęs Artūro Ausėjo ir Osvaldo Olisevičiaus duetas – latvis pelnė 22, o lietuvis – 19 taškų.

Jahennsas Manigatas pridėjo 13.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių į priekį pabėgęs „Lietkabelis“ po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą (28:15). Antrajame ketvirtyje panevėžiečiai toliau žaidė rezultatyviai, išlaikė turėtą persvarą ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 15-a taškų – 56:41.

Po ilgosios pertraukos žaidimas apsilygino, tačiau šeimininkai išsaugojo saugų pranašumą (76:62). Ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ bandė vytis savo varžovus, tačiau tam pritrūko laiko – 95:85.