Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro nugalėtoju tapo Vilniaus „Žalgiris“. Jis finale Marijampolėje sekmadienį po 11 m baudinių serijos įveikė šalies čempioną Panevėžio „Ekraną“.

Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių 0:0, o baudinių seriją 3-1 laimėjo žalgiriečiai.

Nugalėtojų gretose taikliai nuo 11 m žymos smūgiavo Pavelas Komolovas, Andrius Skerla ir Mantas Kuklys. Marijaus Grgurovičiaus (Mario Grgurovič) smūgį atrėmė „Ekrano“ vartininkas Emilijus Zubas.

Panevėžio komandoje baudinį realizavo Vitalijus Kavaliauskas. Ramūno Radavičiaus ir Janio Urdinovo smūgius atrėmė Vilniaus klubo vartininkas Armantas Vitkauskas, o Aurimas Kučys smūgiavo virš vartų.

Turnyro nugalėtojams įteiktas naujas skulptoriaus Džiugo Jurkūno sukurtas trofėjus.

„Ekranas“ aštuntfinalyje įveikė Kėdainių „Nevėžį“, ketvirtfinalyje privertė pasiduoti Pakruojo „Kruoją“, o pusfinalyje nugalėjo Vilniaus REO. „Žalgiris“ kelialapį į finalą pelnė nugalėjęs Šiaulių „Šiaulius“, Gargždų „Bangą“ ir Marijampolės „Sūduvą“.

Praėjusiais metais Alytuje vykusiame LFF taurės finale „Ekranas“ po pratęsimo 4:2 nugalėjo „Bangos“ futbolininkus.

2011-2012 metų sezone LFF taurės turnyre iš viso rungtyniavo 65 komandos iš visų Lietuvos futbolo divizionų. Aukščiausio rango klubai kovas pradėjo nuo aštuntfinalio.

LFF taurės turnyras vyksta nuo 1947-ųjų. Šiemet paaiškėjo jau 66-asis taurės savininkas.