Lietuvos futbolo federacija (LFF) neeilinio posėdžio metu nusprendė, kad „MML City“ komanda yra šalinama iš antrojo šalies diviziono – Pirmos lygos.

Toks sprendimas buvo priimtas po to, kai rugsėjo 6 dieną Marijampolėje buvo žaidžiamos Pirmos lygos rungtynės tarp vietos „MML City“ bei Vilniaus „Riterių“ B futbolininkų.

Šiose atkeltose rungtynėse buvo sužaistas pirmasis kėlinys, o po jo sostinės ekipa pirmavo rezultatu 4:0. Po pertraukos žaidimas nebuvo tęsiamas, nes „Marijampolės komandai pritrūko žaidėjų“, o teisėjai netrukus nutraukė rungtynes.

LFF tada informavo, kad dėl šio atvejo nedelsiant bus pradėtas Drausmės komiteto tyrimas, taip pat jau artimiausiu metu bus šaukiamas neeilinis Vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu bus sprendžiama dėl tolimesnės „MML City“ ekipos ateities.

Šis sprendimas įsigalioja nedelsiant – šį vakarą turėjusios įvykti rungtynės tarp „MML City“ ir „Kauno Žalgirio“ B futbolininkų žaidžiamos nebus.

„Dėl Marijampolės komandos buvome gavę ne vieną signalą iš atitinkamų institucijų, kaip „Sportradar“ , todėl turėjome imtis veiksmų. Norėjosi tai padaryti anksčiau, tačiau dėl teisinių procedūrų visas procesas užtruko.

Nėra malonus atvejis, kai čempionato eigoje komanda turi būti pašalinta iš čempionato, tačiau manome, kad šiuo atveju tai yra vienintelis teisingas žingsnis“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Kadangi „MML City“ sužaidė daugiau nei pusę čempionato rungtynių, iškovoti taškai komandai bus palikti, o visose likusiose akistatose komandai bus įskaitomi techniniai pralaimėjimai 0:3.

Prieš tai federacija buvo gavusi dar du pranešimus apie panašius atvejus komandos rungtynėse.

LFF pabrėžė, jog griežtai pasisako prieš bet kokius galimus nešvaraus žaidimo atvejus ir smerkia tokį elgesį.