Ketvirtadienį šeštosiose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalio rungtynėse čempiono titulą ginantis Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais svečiuose 76:86 (21:26, 23:20, 21:15, 11:25) nusileido Vloclaveko "Anwil" komandai, kuri vėl išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą - 3:3.

Ekipos kol kas pergales iškovojo tik savo aikštelėse: pirmuosius du ir penktąjį susitikimą Sopoto krepšininkai laimėjo 90:83, 90:89 ir 71:75, o trečiosiose ir ketvirtosiose rungtynėse Volclaveke 87:67 ir 82:74 pajėgesnis buvo "Anwil" penketukas.

Donatas Slanina į šeimininkų krepšį įmetė 20 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje. Jis per nepilnas 27 minutes (26:49) pataikė 3 tritaškius iš 9, visus 5 dvitaškius, realizavo 1 baudos metimą iš 3, atkovojo 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

17 taškų Sopoto ekipai pelnė Christianas Dalmau, 10 - Jasminas Hukičius.

Tomas Masiulis per 14 minučių (14:22) pelnė 7 taškus (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 3/3, baudos 1/2), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, o 18 su puse minutės (18:29) žaidusio Tomo Pačėso sąskaitoje 3 taškai (tritaškiai 1/2). Be to jis atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Otisas Hillas (23 tšk.), Andrzejus Pluta (19 tšk.) ir Goranas Jagodnikas (18 taškų).

Septintosios serijos rungtynės sekmadienį vėl bus žaidžiamos Sopote.

Pirmieji į finalą iškopė Zgoželeco "BOT Turow" krepšininkai, kitame pusfinalio mače 4:1 nugalėję Vroclavo "ASCO Šląsk" komandą.