Aštuntąjį tašką Lenkijos futbolo lygos taurės varžybose iškovojo keturių ekipų A grupės turnyro lyderis Gražvydo Mikulėno Chožuvo "Ruch" klubas, antradienį ketvirtojo turo susitikimą namuose su autsaidere Lodzės KS (2 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis - 2:2 (2:1).

Du įvarčius šiame susitikime pelnė visas 90 minučių žaidęs puolėjas iš Lietuvos: po 11 minutėje įmušto įvarčio šeimininkai pirmavo 1:0, o 64-ą minutę G. Mikulėnas pasiuntė kamuolį į savuosius vartus ir išlygino rezultatą - 2:2.

Be jo šeimininkų gretose pasižymėjo Grzegorzas Domžalskis (16 min.), o svečių - Mieczyslawas Sikora (41 min.).

Dviem taškais nuo pirmaujančio "Ruch" klubo atsilieka Varšuvos "Legia", penkiais - Grodzisko "Groclin" vienuolikė.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Chožuvo "Ruch"      4  2  2  0  7:3   8
2. Varšuvos "Legia"    4  1  3  0  4:3   6
3. Grodzisko "Groclin" 4  0  3  1  3:5   3
4. Lodzės KS ;          4  0  2  2  3:6   2