Atėnų „Panathinaikos“ išvykoje 71:66 (27:25, 13:18, 16:7, 15:16) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ bei išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Xavi Pascualio auklėtiniai finalo starte namuose patyrė pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną Graikijoje, o PAO savininkas Dimitris Giannakopoulos grasino komandai nurėžti mėnesio atlyginimo, jei ekipa neiškovos titulo.

„Panathinaikos“ geležinę gynybą pademonstravo antroje mačo dalyje, per kurią praleido vos 23 taškus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Mike‘as Jamesas pataikė dvitaškį, kuris svečių pranašumą padidino iki 11 taškų (67:56). Vis dėlto, „Olympiakos“ žaidėjai anksčiau laiko ginklų nesudėjo.

Pirėjo krepšininkai spurtavo 10:2 bei likus 40 sekundžių iki mačo pabaigos jų deficitas ištirpo iki 3 taškų (66:69).

Rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė „Panathinaikos“. Chrisas Singletonas ir Mattas Lojeski realizavo po vieną baudos metimą ir taip įtvirtino svečių pergalę.

Lekavičius aikštėje praleido kiek daugiau nei 5 minutes ir taškų nepelnė (0/1 dvit.). Gynėjas po kartą prarado kamuolį bei prasižengė.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis (0/5 trit.) ir Ioannis Papapetrou po 12, Georgios Printezis 9.

„Panathinaikos“: Nickas Calathes 18 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Mike‘as Jamesas 17, Mattas Lojeski 12.