Po pertraukos atnaujintame Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate, Vakarų konferencijoje Klaipėdos „Baltija“ namų aikštelėje ilgai priešinosi Šiaulių „Ledo linijai“, tačiau rungtynių pabaigoje apmaudžiai suklydo ir pralaimėjo rezultatu 3:4 (0:1, 1:1, 2:2).

Šiaulių klubas prieš šį sezoną gerokai sustiprėjo ir šioje dvikovoje svečiai buvo laikomi favoritais. „Ledo linija“ spaudė varžovus nuo pirmųjų minučių, tačiau „Baltija“ ramiai gynėsi, o kartais pavojingai kontratakuodavo. Pirmieji dvikovoje pasižymėjo šiauliečiai, kai klubo legionieriai iš Latvijos po puikios kombinacijos pelnė pirmąjį įvartį, o pasižymėjo Dmitrijus Panovas (13:34).

„Baltija“ antrajame kėlinyje trumpam perėmė iniciatyvą ir išlygino rezultatą po Nikolajaus Timofejevo įvarčio (31:56). Tačiau „Ledo linija“ vėl išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Vladimiras Parchomenka (34:13).

Trečiajame kėlinyje „Baltija“ pribloškė savo varžovus, kai iš pradžių Karolis Gustys rezultatą išlygino (50:38), o netrukus Michailas Cvetkovas išvedė savo komandą į priekį (52:05).

„Ledo linijai“ išlyginamąjį įvartį pelnė Einaras Trankalis (55:04) ir įtampa pasiekė apogėjų. Iki trečiojo kėlinio pabaigos komandinę 2 minučių nuobaudą užsidirbo „Baltija“ ir šiauliečiams atsivėrė puikus šansas išsivežti pergalę per pagrindinį rungtynių laiką. To svečiai pasinaudojo ir V.Parchomenka (58:21) išplėšė „Ledo linijai“ pergalę.

„Baltija“ – Ledo linija“ 3:3 (0:1, 1:1, 2:2).

„Baltija“: N.Timofejevas, K.Gustys, M.Cvetkovas, po 1 įvartį.

„Ledo linija“: V.Parchomenka 2, D.Panovas, E.Trankalis po 1 įvartį.

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 6 5 0 0 1 43:14 15

2. Šiaulių „Ledo linija“ 5 3 0 0 2 16:25 9

3. Kauno „Bizonai-1“ 4 1 0 0 3 14:23 3

4. Klaipėdos „Baltija“ 3 1 0 0 2 7:18 0