0

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus „Meteoras“ namuose metė iššūkį vienai konferencijos lyderių, Elektrėnų „Lokiams- Poseidonui“, tačiau neišlaikė tempo ir pralaimėjo rungtynes 3:4 (1:2, 1:1, 1:1).

„Meteoro“ ledo ritulininkai žengia paskutinėje konferencijos vietoje, tad drąsus iššūkis elektrėniškiams buvo netikėtas. Vilniečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo kiekybinę persvarą išnaudojęs Vadimas Kozlovas (14:08). „Lokiai-Poseidonas“ dar pirmajame kėlinyje ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai, teigiama pranešime spaudai.

Antrajame kėlinyje Aleksejus Saščenkovas (22:55) išlygino rezultatą, tačiau netrukus Gintaras Armanavičius (23:44)vėl grąžino Elektrėnų komandos persvarą.

Trečiajame kėlinyje (56:11) „Lokiai-Poseidonas“ padidino persvarą iki 4:2 ir ramiai laukė rungtynių pabaigos, tačiau „Meteoras“ net ir žaisdamas kiekybinėje mažumoje iki rungtynių pabaigos likus 19 sekundžių sušvelnino rezultatą iki 3:4. Vis dėlto, išlyginti rezultatui nebeliko laiko.

Po pergalės Elektrėnų komanda sugrįžo į pirmąją konferencijos vietą.

„Meteoras – „Lokiai-Poseidonas“ 3:4 (1:2, 1:1, 1:1).

„Meteoras“: A.Saščenkovas 2, V.Kozlovas 1 įvartis.

„Lokiai – Poseidonas“: D.Škadauskas 2, G.Armanavičius, T.Kulevičius po įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Vilniaus „Meteoras“ 10 1 0 0 9 23:57 3

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.