Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate Vilniaus „Ober – Haus“ trečiadienio vakarą ilgai priešinosi gerokai pajėgesnei Elektrėnų „Lokių – Poseidono“ komandai, tačiau po atkaklios kovos buvo priversta nusileisti varžovams rezultatu 4:6 (2:1, 0:4, 2:1).

Vilniečiai rungtynėse pademonstravo, jog jų netenkina užimama paskutinė vieta, tačiau Elektrėnų klubo argumentai antrajame kėlinyje buvo svaresni.

Rungtynes geriau pradėjo „Ober – Haus“ ir po Aleksandro Nikitčenkos (11:08) ir Patriko Misiuko (14:35) įvarčių pirmavo 2:1.

Antrajame kėlinyje elektrėniškiai ištraukė savo kozirius – Andrejus Prichodka (25:50),dukart Dominykas Škadauskas (32:30 ir 35:50) bei Nickas Aubinas (36:46) sudaužė visas vilniečių viltis į šipulius.

Tiesa, paskutiniajame kėlinyje A.Nikitčenka (40:46) ir Edvinas Stankevičius (55:00, dauguma) sušvelnino skirtumą iki 4:5, tačiau N.Aubinas (55:31) pelnė dar vieną įvartį „Lokiams – Poseidonui“, o tuo pačiu ir lėmė savo klubo pergalę.

„Ober – Haus“ – „Lokiai – Poseidonas“ 4:6 (2:1, 0:4, 2:1).

„Ober – Haus“: A.NIkitčenka 2, P.Misiukas, E.Stankevičius po 1 įvartį.

„Lokiai – Poseidonas“: D.Škadauskas, N.Aubinas po 2, A.Prichodka, L.Kudrevičius po 1 įvartį.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 17 15 1 1 0 133:55 48

2. Kauno „Baltų ainiai“ 17 9 2 0 6 88:75 31

3. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 16 10 0 1 5 81:77 31

4. Juodupės „Juodupė“ 18 7 1 1 9 76:74 24

5. Vilniaus „Hockey Punks“ 18 5 1 1 11 66:106 18

6. Rokiškio „Rokiškis“ 18 5 0 2 11 83:109 17

7. Vilniaus „Ober-Haus“ 16 3 1 0 12 73:104 11