Dviejų nesėkmių atkarpą Ispanijos pirmenybėse nutraukė Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (10/19) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Laurynas Birutis ir Laurynas Beliauskas.

Lietuvių ekipa svečiuose 82:77 (19:18, 17:16, 21:22, 25:21) pranoko Burgoso „San Pablo“ (9/20) komandą.

L.Birutis žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (7/12 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, padarė klaidą, 3 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Tuo tarpu L.Beliauskas per 4 minutes pasižymėjo 2 taškais (0/1 trit., 2/2 baud.), 1 atkovotu kamuoliu, išprovokuota, 2 asmeninėmis pražangomis ir 1 naudingumo balu.

L.Birutis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. 13 taškų pridėjo Philas Scrubbas.

Pralaimėjusiems 22 taškus įmetė Jarellas Eddie, 21 – Vitoras Benite.

Turnyro lentelėje Santjago de Kompostelos krepšininkai žengia trylikti.