Latvijos rinktinė dramatiška pergale pradėjo pasaulio ledo ritulio čempionatą Danijoje. „Braliukai“ šeštadienį po pratęsimo 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 1:0) nugalėjo norvegus.

Latviai po pirmojo kėlinio atsiliko 0:2. 9-ąją minutę pasižymėjo Andersas Bastiansenas, 13-ąją – Alexanderis Bonsaksenas.

Kaimynai per likusius du trečdalius rezultatą išlygino. 27-ąją minutę tikslus buvo Rūdolfas Balceras, 52-ąją – Rodrigo Abolis.

Trys kėliniai baigėsi lygiosiomis 2:2, tad teko žaisti pratęsimą. Jame latviai ilgai nevargo. 61-ąją minutę pergalę išplėšė R. Balceras.

Latviai žaidžia B grupėje, kurioje be norvegų taip pat rungtyniauja Jungtinių Amerikos Valstijų, Danijos, Kanados, Vokietijos, Suomijos ir Korėjos ledo ritulininkai.