Monake vykusiame penktajame pasaulio biatlo čempionate jaunimo (iki 21 metų) grupėje Lietuvos atstovė Laura Asadauskaitė iškovojo aukso medalį. 19-metė vilnietė varžybose, kuriose reikia be sustojimo nubėgti 1500 m, nuplaukti 200 m ir po to vėl nubėgti 1500 m, užtruko 14 min. 5 sek.

L. Asadauskaitė, kurią treniruoja Eugenijus Kliosovas, sidabro medalį pelniusią egiptietę Omniją Fakri Abdelhafez (Omnia Fakry Abdelhafez) aplenkė 5 sek. Bronzos medalis įteiktas britei Marijai Baret (Maria Barrett). Ji nuo nugalėtojos atsiliko 41 sek.Iš viso klasifikuota 19 sportininkių iš 10 šalių.

Vyrų varžybose Lietuvos atstovas Eugenijus Rakitinas tarp 38 dalyvių užėmė septintąją vietą. Trečią kartą iš eilės pasaulio čempionu tapo Pietų Afrikos atstovas Hendrikas de Vilirsas (Hendrik de Villiers) - 11 min. 57 sek. Vilnietis nuo jo atsiliko 1 min. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė italai - atitinkamai Leonardas Fiorela (Leonardo Fiorella, 12.13) ir Manuelė Kanutas (Manuele Canuto, 12.15). E. Rakitiną dar aplenkė Graikijos, Meksikos ir Didžiosios Britanijos atstovai.

2001 metų pasaulio jaunimo čempionas E. Rakitinas praėjusių metų planetos pirmenybėse tarp suaugusiųjų buvo dešimtas.

Jaunių (iki 16 metų) varžybose (1000 m+200 m+1000 m), kuriose dalyvavo 24 sportininkai, septintąją vietą užėmė Justinas Kinderis. Nugalėjo graikas Vasilijas Ksanutas (Vasilios Xanoutas) - 9 min. 34 sek. Vilnietis nuo jo atsiliko 24 sek. Antrąją vietą užėmė PAR, o trečiąją - Didžiosios Britanijos atstovai.