Šeštadienį Prancūzijos rinktinė pasaulio čempionato atrankos rungtynėse net 8 – 0 sutriuškino Kazachstano futbolininkus, o Kylianas Mbappe po 63 metų pertraukos tapo pirmuoju Prancūzijos žaidėju, pelniusiu net keturis įvarčius vieneriose rungtynėse.

„Hat-tricką“ Kazachstanui K.Mbappe spėjo įmušti vos per 32 minutes, o rungtynių pabaigoje pridėjo ir 4-ąjį įvartį. Negana to, prancūzas dar rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie tikslaus Karimo Benzema smūgio.

„L‘Equipe“ po rungtynių tradiciškai dalino balus dešimtbalėje sistemoje kiekvienam rungtynių žaidėjui. Futbolo ekspertai K.Mbappe neturėjo jokių priekaištų. Puolėjas gavo itin retai pasitaikantį idealų – 10 balų – įvertinimą.

Paskaičiuota, kad K.Mbappe tapo vos 12-u žmogumi, kurio pasirodymą „L‘Equipe“ įvertino 10 balų.