Stambulo „Anadolu Efes“ (14/3) komanda išlaiko lyderės pozicijas Eurolygoje ir namuose 101:82 (21:19, 26:24, 30:18, 24:21) nugalėjo Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimki“ (8/9).

„Chimki“ į Stambulą vyko be susirgusio lyderio Aleksejaus Švedo.

Du kėlinius „Chimki“ dar laikėsi nedideliu skirtumu nuo varžovų, bet vėliau šeimininkai paaštrino puolimą ir po gero trečio kėlinio jau pirmavo 77:61.

Daugiau šansų atsitiesti „Chimki“ neturėjo. Skirtumas po Vasilije Micičiaus trečio tritaškio siekė jau 20 taškų (83:63) ir „Anadolu Efes“ laimėjo užtikrintai.

Latviui Janiui Timmai mačas buvo tragiškas: per 31 minutę jis pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/6 trit.), 3 kartus suklydo, atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 perdavimus, gavo 2 blokus, išprovokavo pražangą, 2 kartus prasižengė ir surinko -7 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas ir Tiboras Pleissas (10 atk. kam.) – po 20, Chrisas Singletonas 13, Krunoslavas Simonas 12, Vasilije Micičius 11.

„Chimki“: Jeremy Evansas 15 (9 atk. kam.), Chrisas Krameris 13 (6 rez. perd.), Anthony Gillas ir Jonas Jerebko – po 12.