Kroatijoje – dramatiška Valdo Dambrausko klubo pergalė

debiutavo lietuviškų šaknų turintis talentas

Splito „Hajduk“ klubas šįvakar namuose žaidė prieš „Hrvatski Dragovoljac“ ekipą. Rungtynės buvo įtempos, bet „Hajduk“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę rezultatu 2:1.

Valdo Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ greitai pelnė pirmąjį įvartį, kuomet 6 minutę pasižymėjo puolėjas Nikola Kaliničius.

Svečiams rezultatą išlyginti pavyko antrojo kėlinio pradžioje, 52 minutę. Lygus rezultatas laikėsi gan ilgai, bet 87 minutę „Hajduk“ lyderis Marko Livaja pelnė pergalingą įvartį.

Po šios pergalės „Hajduk“ bent jau laikinai su 66 taškais pakilo į antrą lygos vietą.

Įdomu tai, kad „Hajduk“ pagrindinėje komandoje debiutavo lietuviškų šaknų turintis Rokas Pukštas, kuris rungtynes pradėjo starto sudėtyje ir žaidė 82 minutes.