Kauno „Žalgirio“ (7/4) krepšininkai smulktelėjo į ketvirtą poziciją Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Sauliaus Štombergo auklėtiniai svečiuose 81:73 (14:14, 25:14, 25:21, 17:24) krito prieš Klaipėdos „Neptūno“ (7/3) klubą. Klaipėdiečiai pakilo į 3 vietą turnyrinėje lentelėje. Rungtynių eiga: Pirmuosius taškus po Roberto Javtoko tikslaus perdavimo pelnė Vytenis Lipkevičius.

Jo pavyzdžiu pasekė ir Paulius Jankūnas (4:0), o per kiek daugiau nei penkias minutes bent po kartą spėjo pasižymėti visi startinio penketo krepšininkai. Po R.Javtoko, Tomo Dimšos ir Justino Dentmono metimų „Žalgiris“ pirmavo 12:7. Tačiau per likusį pirmojo kėlinio laiką svečių gretose taškus pelnė tik V.Lipkevičius ir „Neptūnas“ sugebėjo išlyginti rezultatą – 14:14. Antrojo kėlinio pradžioje vieną po kito 3 tritaškius į „Žalgirio“ krepšį susmaigstė Justas Sinica (23:16). Žalgiriečiams po dvitaškį įmetė Kšištofas Lavrinovičius, R.Javtokas ir Martynas Pocius (20:27), bet klaipėdiečiai dar labiau įsibėgėjo ir, surinkę dar 10 taškų be atsako, atsiplėšė 37:20. Po dviejų minutės pertraukėlių kovingai rungtyniavo R.Javtokas, pelnęs 4 taškus po puolime atkovotų kamuolių.

Baudas sumetus P.Jankūnui ir R.Javtoko bloką greitoje atakoje taškais pavertus Vyteniui Čižauskui, „Žalgirio“ deficitas prieš didžiąją pertrauką aptirpo iki 11 taškų – 28:39. Trečiojo kėlinio pradžioje R.Javtokas, J.Dentmonas ir P.Jankūnas pratęsė Kauno komandos spurtą iki 12:0 ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (34:39), tačiau pora neatsikovotų kamuolių po savo krepšiu šį spurtą sustabdė. Pirmąjį komandos tritaškį pataikė J.Dentmonas (37:43), bet „Neptūnas“ savo gretose turėjo dar didesnių snaiperių.

Marius Runkauskas šovė 3 neįtikėtinus tritaškius ir, nors po tolimą metimą įmetė V.Lipkevičius ir V.Čižauskas, šeimininkai vėl nutolo 58:43. Kėlinio pabaigoje J.Dentmonas pelnė 4 taškus, dvitaškį pridėjo P.Jankūnas – 49:64. P.Jankūnas ir toliau rungtyniavo solidžiai dukart po krepšiu surasdamas Mindaugą Kupšą.

J.Dentmonui surinkus 5 taškus, skirtumas sumažėjo iki 10 taškų (58:68). M.Kupšas puskabliu pelnė dar du taškus, dvitaškį ir 1 baudą iš 3 pridėjo P.Jankūnas (63:70), baudas realizavo K.Lavrinovičius, bet M.Runkauskas tolimu tritaškiu kirto per žalgiriečių entuziazmą (65:75). Dar labiau vytis varžovus sutrukdė netaiklūs „Žalgirio“ baudų metimai, o klaipėdiečiai savo šansus išnaudojo. Paskutinis J.Dentmono metimas su sirena tik sušvelnino rezultatą – 73:81.