0

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime Bostono „Celtics“ (14/13) klubas išvykoje 93:76 (22:24, 34:18, 17:16, 20:18) pranoko Bruklino „Nets“ (14/13) krepšininkus.

Svečių raktu į pergalę tapo komandinis žaidimas ir taiklūs tritaškiai. „Celtics“ atliko 25 rezultatyvius perdavimus, kai „Nets“ tai padarė vos 14 sykių. Nors šeimininkai pataikė daugiau tritaškių (7), bet metė 35 proc. taiklumu, kai „Celtics“ realizavo 6 metimus iš 10 ir užfiksavo 60 proc. pataikymą.

Beje, mačas neapsiejo ir be emocijų protrūkio. Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 3 minutes susikibo Geraldas Wallace‘as ir Kevinas Garnettas. Greitai abiejų krepšininkų emocijos buvo numalšintos ir išvengta rimtesnių incidentų.

Nugalėtojams Rajonas Rondo pelnė 19 taškų (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jaredas Sullingeris – 16 (7 atk. kam.), Jeffas Greenas – 15, Jasonas Terry – 11, Paulas Pierce‘as (3/10 metimai, 5 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Kevinas Garnettas (10 atk. kam.) pridėjo po 8 taškus.

Pralaimėjusiems po 15 taškų įmetė Geraldas Wallace‘as (6 atk. kam.) ir Brookas Lopezas (8 atk. kam.), 12 – Joe Johnsonas (3/8 tritaškiai), 10 – Deronas Williamsas (6 rez. perd.).