Trečią pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo tryliktąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Los Andželo "Lakers" (8 pergalės ir 16 pralaimėjimų) klubas.

Sekmadienį svečiuose 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Lakers" krepšininkai 100:94 (22:19, 27:25, 22:25, 29:25) nugalėjo antrą nesėkmę iš eilės patyrusią Minesotos "Timberwolves" (5/18) komandą.

26 taškus nugalėtojams pelnė Kobe Bryantas, kuris su 32 310 taškų tapo trečiuoju krepšininku pagal rezultatyvumą per visą NBA istoriją, į ketvirtą poziciją išstūmęs Michaelą Jordaną (32 292 tšk.). Šioje klasifikacijoje pirmauja Kareemas Abdul-Jabbaras (38 387 tšk.), lenkiantis Karlą Malone'ą (36 928 tšk.), o legendinis Wiltas Chamberlainas (31 419 tšk.) yra penktas.

22 taškais prie "Lakers" pergalės Mineapolyje prisidėjo Carlosas Boozeris, 13 - Jordanas Hillas, 12 - Wesley'is Johnsonas, 8 - Jeremy'is Linas.

Arenos šeimininkų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Shabazzas Muhammadas (28 tšk.), Andrew Wigginsas (16 tšk.), Zachas LaVine'as ir Corey'is Breweris (po 10 tšk.) bei Thaddeusas Youngas (8 taškai).

Kitų sekmadienio NBA lygos reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Naujojo Orleano "Pelicans" - "Golden State Warriors" 122:128 (po pratęsimo) Majamio "Heat" - Čikagos "Bulls" 75:93 Vašingtono "Wizards" - Jutos "Jazz" 93:84 Oklahomos "Thunder" - Finikso "Suns" 112:88 Niujorko "Knicks" - Toronto "Raptors" 90:95 (po pratęsimo) Denverio "Nuggets" - San Antonijaus "Spurs" 91:99.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.