Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (27-20) komanda patyrė pralaimėjimą namų arenoje. „Kings“ nesugebėjo sustabdyti varžovų ir rezultatu 95:113 (23:24, 27:34, 17:26, 28:29) nusileido Toronto „Raptors“ (22-27) ekipai.

D. Sabonis aikštelėje praleido 34 minutes, per kurias pelnė 9 taškus (3/8 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Taip pat lietuvis mačo metu sugebėjo padaryti net 9 klaidas.

Šiose rungtynėse nutrūko įspūdinga D. Sabonio dvigubų dublių serija – iki šiol dvigubą dublį jis buvo surinkęs net 22 susitikimuose iš eilės.

Rezultatyviausias „Kings“ gretose buvo Kevinas Huerteris – jis per 32 minutes komandos sąskaitą papildė 21 tašku.

Nors po pirmojo kėlinio „Kings“ nuo varžovų atsiliko vos vienu tašku, tačiau situacija vėliau pasikeitė. Po antrojo kėlinio „Raptors“ jau buvo atitrūkę 8 taškais, o trečiąjį ketvirtį laimėję 26:27 Toronto krepšininkai susikrovė ir dviženklę persvarą.

Laimėjusių pusėje daugiausiai taškų – 24 – O.G. Anunoby, o dvigubą dublį komandai pridėjo Pascalis Siakamas. Per 34 minutes ant parketo jis pelnė 15 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Šiuo metu „Kings“ yra trečioje Vakarų konferencijos lentelės vietoje, o Toronto krepšininkai Rytų konferencijoje yra 12-oje pozicijoje.

„Kings“: Kevinas Huerteris 21 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), De’Araonas Foxas 16 (4 atk. kam., 8 rez. perd.), Keeganas Murray 16 (4 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 10, Domantas Sabonis 9 (3/8 dvit., 1/1 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Raptors“: Pascalis Siakamas 26 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Preciousas Achiuwa 19 (5 atk. kam.), Fredas VanVleetas 17 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Gary Trentas jaunesnysis 16 (5 atk. kam.), Chrisas Boucheris 16 (6 atk. kam.), O.G. Anunoby 11.