Ketvirtadienį Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynes Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" klubas išvykoje su Centrinio diviziono lydere Sent Lujiso "Blues" (68 tšk.) komanda po pratęsimo baigė lygiosiomis 4:4 (2:2, 1:1, 1:1, 0:0). Po šių lygiųjų "Rangers" Atlanto divizione su 51 tašku iš autsaiderio pozicijos pakilo į ketvirtąją.

Lietuvis šiose rungtynėse per 25 minutes ir 29 sekundes kartą smūgiavo į aikštelės šeimininkų vartus bei išvengė baudos minučių.

"Blues" komandai du įvarčius pelnė Keithas Tkachukas (Keitas Tkačiukas), po vieną - Steve`as Martinsas (Stivas Martinsas) ir Pavolas Demitra.

Svečių gretose dusyk pasižymėjo Mikaelis Samuelssonas, po vieną įvartį įmušė Borisas Mironovas ir Bobby Holikas. Beje, B.Holikas šiame mače pelnė 250-ąjį įvartį per savo karjerą NHL.

Dar dvejos ketvirtadienio lygos rungtynės baigėsi lygiosiomis:

Otavos "Senators" - Filadelfijos "Flyers" 2:2 (po pratęsimo)Kalgario "Flames" - Čikagos "Blackhawks" 2:2 (po pratęsimo)Tampos Bay "Lightning" - Toronto "Maple Leafs" 2:3 (po pratęsimo)Detroito "Red Wings" - Kolorado "Avalanche" 0:1Pitsbergo "Penguins" - Floridos "Panthers" 0:6Bostono "Bruins" - Monrealio "Canadiens" 6:3