Keturioliktą rezultatyvų perdavimą keturiasdešimt antrose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Vašingtono "Capitals" klubas ketvirtadienį svečiuose 5:3 (1:0, 2:2, 2:1) nugalėjo Karolinos "Hurricanes" ekipą

Po D.Zubraus perdavimo rungtynių pabaigoje (59:03) įvartį į tuščius aikštelės šeimininkų vartus įmušė Mike`as Grieras, užfiksavęs galutinį mačo rezultatą (5:3).

Be 14 perdavimų, pats lietuvis šiame sezone įmušė 11 įvarčių.

Ketvirtadienio mače D.Zubrus per 23 minutes nė karto nesmūgiavo į aikštelės šeimininkų vartus ir antrame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Du įvarčius nugalėtojams, kurie yra Rytų konferencijos Pietryčių pogrupio autsaideriai (39 tšk.), pelnė Peteris Bondra, po vieną dar pridėjo Robertas Langas ir Batesas Battaglia.

Aikštelės šeimininkų, kurie šešiais taškais Pietryčių pogrupyje lenkia "Capitals" bei yra ketvirti, gretose dukart pasižymėjo Justinas Williamsas, kartą - Bretas Hedicanas.

Komandų tarpusavio mačuose Vašingtono ledo ritulininkai "Hurricanes" nugalėjo penktą kartą iš eilės, nors ketvirtadienio mače varžovams nusileido pagal smūgius į vartus (19:35).