Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (1/0) išvargo pergalę Vieningoje lygoje, kur svečiuose 78:75 (24:21, 19:16, 15:20, 20:18) palaužė Minsko „Cmoki“ (0/3) klubą.

Dar likus 2 minutėms Baltarusijos ekipa pirmavo 75:69, bet Marekas Mejeris pataikė du dvitaškius, Nikolajus Žmako – tritaškį, o Jeremiah Hillas – baudų metimus, kurie lėmė pergalę.

Adas Juškevičius per 22 minutes pelnė 4 taškus (1/4 dvit., 0/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, 1 – prarado, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, kartą pažeidė taisykles ir surinko 0 naudingumo balų.

Eigirdas Žukauskas per 28 minutes įmetė 14 taškų (2/5 dvit., 3/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą išprovokavo pražangą, kartą pažeidė taisykles ir surinko 16 naudingumo balų.

M.Mejeris su 23 taškais buvo rezultatyviausias Permės ekipoje, o „Cmoki“ klubui 20 taškų pelnė Jevgenijus Beliankovas.