„Kauno Žalgiris“ užtikrintai žengė į LFF taurės pusfinalį

kitame pusfinale užfiksuotas netikėtumas

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai antrus metus iš eilės prasibrovė į LFF taurės pusfinalio etapą. Ketvirtfinalio rungtynėse Mariaus Stankevičiaus komanda išvykoje rezultatu 5:0 (1:0) įveikė BFA komandą iš Vilniaus.

Iniciatyvą nuo pat susitikimo pradžios turėję kauniečiai pirmame kėlinyje į priekį išsiveržė 26-ąją susitikimo minutę, kai po kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Karolis Uzėla – 1:0.

Pirmoje rungtynių pusėje nemažai progų liko neišnaudotos, o po pertraukos visas veiksmas prasidėjo nuo 65-osios minutės.

Tuo metu puikiai baudos smūgį išpildė ir pranašumą padidino vos aikštėje pasirodęs Gratas Sirgėdas, o po poros minučių puikų reidą surengė ir savo įvartį taip pat pelnė Abdulgafaras Opeyemi.

Pranašumą turėję kauniečiai toliau atakavo ir kūrė vieną pavojingą epizodą po kito, o galiausiai  komandai pavyko pelnyti dar du įvarčius.

Iš pradžių pirmu tiksliu smūgiu „Kauno Žalgirio“ klube pasižymėjo jaunasis puolėjas Armandas Kučys, o tašką rungtynėse padėjo gerokai labiau patyręs Nerijus Valskis – 5:0.

LFF taurės pusfinalyje žalgiriečiai susitiks su ten jau patekusiu Telšių „Džiugo“ klubu arba „Šiaulių“ ir „Riterių“ bei „TRANSinvest“ komanda, kuri ketvirtfinalyje 2:1 pranoko Gargždų „Bangą“.

Nors pirmajame kėlinyje komandos nepasižymėjo, bet antrojo kėlinio pradžioje Širvintų stadioną ant kojų pakėlė Henrique Devenso realizuotas baudinys. Persvarą „TransINVEST“ turėjo kiek daugiau nei 20 minučių, bet 73 minutę gimtadienį švenčiantis brazilas Ze Eduardo pelnė išlyginamąjį įvartį.

Daugiau per pagrindinį laiką klubai nepasižymėjo, todėl jiems teko žaisti pratęsimą, o paskutinę jo minutę Linas Zingertas pelnė įvartį ir nuvedė „TransINVEST“ į LFF taurės pusfinalį.