„Optibet A lygoje“ triuškinamą pergalę į savo sąskaitą įsirašė dėl bronzos medalių kovojantis „Kauno Žalgiris“.

Kauniečiai 34-ojo turo mače svečiuose nepaliko vilčių didžiauasią sezono pralaimėjimą patyrusiam Telšių „Džiugui“ – 5:1 (3:0).

Dvikovos pradžia svečiams susiklostė nuostabiu scenarijumi. Jau 13-ąją sekundę kamuolį į vartus po Michaelo Thuique'o perdavimo pasiuntė Divine'as Naah. Maža to, 17-ąją minutę tas pats brazilas puikiai pasinaudojo dėkinga situacija, kai jam atšoko kamuolys bei pasiuntė jį į vartus.

Džiugiečiai turėjo puikią progą sušvelninti rezultatą, tačiau Davydas Arlauskis iš geros padėties galva smūgiavo netiksliai.

42-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ surengė įvarčiu pasibaigusią kontrataką. Pirmąjį Martyno Dapkaus smūgį atrėmė Povilas Survila, tačiau antruoju bandymu žalgirietis buvo taiklus.

Kovingumu išsiskiriantis Žemaitijos klubas 57-ąją minutę atkūrė intrigą – ketvirtą sezono įvartį įmušė Dovydas Virkšas. „Džiugas“ buvo arti antrojo įvarčio, tačiau paskutinėmis minutėmis teko du kartus traukti kamuolį iš ginamų vartų.

86-ąją minutę dublį įformino M. Thuique'as, dar po minutės kamuolį į vartus nukreipė po keitimo aikštėje pasirodęs Emmanuelis Davidas.