Trečiadienį Kauno sporto halėje startavusiame UEFA futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo turnyre pergalingai startavo šeimininkai „Kauno Žalgirio“ futsal ekipa.

Dentinho auklėtiniai pirmame susitikime solidžiu skirtumu 10:3 nugalėjo Limasolio AEL iš Kipro. Kauniečiams lieka dar du susitikimai – su „Prishtina“ komanda iš Kosovo bei „Kampuksen“ ekipa iš Suomijos. Į kitą etapą pateks tik grupės nugalėtojai.

Kauniečiai rungtynėse įsibėgėjo pamažu, o rungtynių sąskaitą septintą minutę atidarė komandos kapitonas Justinas Zagurskas. Iki pertraukos šeimininkai pelnė dar du įvarčius ir į pertrauką išėjo pirmaudami 3:0.

Antrame kėlinyje įvarčiai pylėsi laisvai, o pergalę Kauno komanda įtvirtino antroje kėlinio pusėje, kai per penkias minutes sumušė tris įvarčius vieną po kito.

Dublius nugalėtojų komandoje užfiksavo Vitinho, Lukas Sendžikas ir Albertas Voskunovič, Kipro komandos gretose visus tris įvarčius mušė Rafaelis Schlemperis.

UEFA futsal Čempionų lygos pagrindinis etapas

„Kauno Žalgiris“ – Limasolio AEL 10:3 (3:0).

Kauno sporto halė; pirmasis rungtynių teisėjas – Davidas Schaerli (Šveicarija).

Įvarčiai: 7 min. Justinas Zagurskas, 17 min. ir 37 min. Vitinho, 19 min. Beleu, 22 min. Vinicius, 25 min. ir 31 min. Albertas Voskunovič, 27 min. ir 33 min. Lukas Sendžikas, 28 min. Kassula („Kauno Žalgiris“); 23 min., 28 min. ir 38 min. Rafael Schlemper (AEL).

Įspėti: 27 min. Kassula („Kauno Žalgiris“); 17 min. Giorgos Krekos, 25 min. Efthimios Michalitsis (AEL).