Kauno „VIČI-Aistės“ pratęsė pergalių seriją LMKL lygoje. Po kovingos pirmosios rungtynių pusės antrojoje Lietuvos čempionės nepaliko vilčių Kauno „LKKA-Aistėms“ ir įveikė jas rezultatu 82:51 (14:16, 24:16, 26:6, 18:13). Laimėjusios 17 rungtynių iš tiek pat galimų, „VIČI-Aistės“ užtikrintai pirmauja LMKL lygoje.

Per pirmas 10 minučių be klaidų krepšį atakavusi ir 9 taškus surinkusi Laura Svarytė labiausiai prisidėjo prie to, kad pirmąjį kėlinuką laimėtų „LKKA-Aistės“. Nors ketvirčio viduryje aikštelės šeimininkės spurtavo 8:0 ir atitrūko 5 taškų persvara, gerai dėl atšokusių kamuolių kovojusios studentės dar kartą persvėrė rezultatą ir po Šarūnės Jasiunskaitės metimų pirmavo 12:16.

Antrasis kėlinukas vyko pagal panašų scenarijų. „LKKA-Aisčių“ susikrautą 6 taškų pranašumą čempionato lyderės panaikino dar vienu spurtu, tačiau perimti iniciatyvos neleido puikų pasirodymą pratęsusi L. Svarytė. Po 5 jos taškų viešnios pirmavo 26:28. Tačiau studentės dvejose atakose iš eilės prarado kamuolį ir buvo nubaustos. Mantei Kvederavičiūtei pataikius metimą su varžovės pražanga, o Linai Pikčiutei pridėjus dvitaškį, „VIČI-Aistės“ atitrūko - 33:28, likus žaisti minutę.

Per didžiąją pertrauką aikštelės šeimininkės padarė išvadas ir stipriai pagerino gynybą. Per 5 kėlinuko minutes jos neleido „LKKA-Aistėms“ sėkmingai užbaigti atakų bei privertė 7 kartus suklysti - 49:32. Nors Neringa Skadaitė nutraukė „sausą“ studenčių atkarpą, tačiau „VIČI-Aistės“ ir toliau didino pranašumą. Tris tolimus metimus pataikė iki tol tylėjusios aikštelės šeimininkių snaiperės. Skirtumas pasiekė 30 taškų ribą - 64:34.

Paskutiniajame kėlinuke „VIČI-Aisčių“ persvara padidėjo iki 35 taškų, Mildai Sauliūtei pataikius metimą iš vidutinio nuotolio. Tačiau treneris Mantas Šernius nebuvo patenkintas komandos žaidimu ir paprašė minutės pertraukėlės po Eglės Vitkutės tritaškio ir Kornelijos Balčiūnaitės dvitaškio ketvirčio viduryje - 76:46. Per likusį rungtynių laiką sumažinti atsilikimo „LKKA-Aistėms“ nepavyko.

„VIČI-Aistėms“ M. Kvederavičiūtė pelnė 17, V. Kuktienė - 15, T. Likhtarovič - 14 taškų.

„LKKA-Aistėms“ L. Svarytė surinko 22, N. Skadaitė ir K. Balčiūnaitė - po 6 taškus.