0

Kovo pradžioje Švedijos mieste Gioteburge vykusiose Europos uždarų patalpų pirmenybėse ne tik sekė rezultatus, bet ir turėjo progą pasigrožėti atletiškais sportininkų kūnais. Balsas.lt siūlo išrinkti gražiausią lengvaatletę, tarp kandidačių – ir trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė.

Alina Talay

23 metų baltarusė 60 m barjerino bėgimo finale finišo liniją kirto antra ir laimėjo sidabro medalį. Distanciją ji įveikė per 7,94 sek. ir pakartojo savo asmeninį rekordą.

Darya Klishina

22 metų šuoliai į tolį žvaigždė Gioteburge iškovojo aukso medalį nušokusi 7,01 m. Be sportinės karjeros mergina dar dirba modelio darbą.

Ebba Jungmark

25 metų švedė savų sirgalių akivaizdoje laimėjo sidabro medalį. Moterų šuolių į aukštį finale ji įveikė į 196 cm aukštį pakeltą kartelę.

Mirela Demireva

23 metų bulgarė moterų šuolių į aukštį finale pasiekė 187 cm rezultatą, tačiau liko septinta. Jai iki medalio trūko 9 centimetrų.

Remona Fransen

27 metai olandė penkiakovėje liko ketvirta su 4571 taškais. Iki medalio jai trūko 37 taškų.

Alessia Trost

19 metų šuolininkė į aukštį Gioteburge įveikė į 1,92 cm aukštį pakeltą kartelę ir galutinėje įskaitoje liko ketvirta.

Dovilė Dzindzaletaitė

19 metų Lietuvos trišuolininkė geriausiu trečiuoju bandymu pasiekė 13,53 m rezultatą ir galiausiai čempionate užėmė 14 vietą. Iki finalo aštuoneto Dovilei pritrūko 32 cm.