Eurolygos pirmojo turo A grupės rungtynėse Sienos „Montepaschi“ ekipa, kurioje rungtyniauja Kšyštofas Lavrinovičius, išvykoje 85:45 (21:13, 14:11, 32:8, 18:8) sumindė Zagrebo „Cibonos“ krepšininkus.

K. Lavrinovičius per 25 žaidimo minutes pelnė 26 taškus (3/5 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 8/10 baudos metimai), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei surinko 34 naudingumo balus.

Susitikimas prasidėjo aštuoniais be atsako svečių taškais. Tiesa, aikštelės šeimininkai greitai atsigavo ir išlygino rezultatą –10:10. Likus žaisti 3 minutes rezultatas vis dar buvo lygus (12:12), tačiau kėlinuką spurtu 9:1 užbaigė „Montepaschi“ – 21:13.

Antrajame ketvirtyje Italijos toliau kontroliavo žaidimą. Pirmajai mačo pusei artėjant į pabaigą jie įgijo dviženklį pranašumą, kurį turėjo ir po dvidešimties žaidimo minučių – 35:24.

Antroje rungtynių dalyje „Montepaschi“ komanda ėmė triuškinti savo varžovus. Trečiąją kėlinį pradėję spurtu 11:0 jie dar labiau atitrūko – 46:24. Toliau nemažindami apsukų italai didino savo persvarą ir po trijų ketvirčių turėjo triuškinantį pranašumą – 67:32.

Per paskutiniąsias dešimt žaidimo minučių „Montepaschi“ dar labiau padidino savo persvarą ir šventė lengvą pergalę rezultatu – 85:45.

„Montepaschi“: K. Lavrinovičius 26, Romainas Sato 14, Davidas Hawkinsas ir Benjaminas Eze po 8.

„Cibona“: Marko Tomasas 12, Marinas Rožičius, Tomislavas Zubičius bei Jamontas Gordonas po 5.