Italijos čempionų titulą ginantis Sienos „Montepaschi“ klubas, kuriam atstovauja du lietuviai, svečiuose 80:72 (10:26, 16:12, 19:8, 35:26) įveikė Romos „Lottomatica“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0.

Sienos krepšininkai ilgą laiką atsilikinėjo nuo šeimininkų, tačiau įspūdingai sužaidė paskutinį kėlinuką ir laimėdami jį 35:26 ne tik pasivijo varžovus, tačiau ir pralenkė juos.

Rimantas Kaukėnas nugalėtojams per 23 minutes pelnė 13 taškų (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 2/2, baudos metimai 5/6), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kšyštofas Lavrinovičius prie pergalės prisidėjo 10 taškų (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 1/1, baudos metimai 1/2) per 17 minučių ir paliko aikštelę dėl išnaudotų pražangų limito. Lietuvis dar atkovojo 3 kamuolus ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Lottomatica“: R.L.Ukičius 14, I.Jaaberis 12, E.Lorbekas (8 atk.kam.) ir D.Hawkinsas (6 atk.kam.) - po 10, J.Stefanssonas ir R.Gabini - po 8.

„Montepaschi“: Sh.Stonerookas 17 (6 atk.kam., 4 rez.perd.), R.Kaukėnas 13, B.Eze 12 (4 blk.), K.Lavrinovičius ir B.Thortonas - po 10, T.McIntyre'as ir R.Sato (7 atk.kam.) - po 8.