„Utenos“ gretose debiutavusi Kristina Alminaitė surinko net 31 naudingumo balą ir labiausiai prisidėjo prie to, kad Utenos klubas išvykoje rezultatu 93:73 (22:19, 19:22, 23:16, 29:16) įveiktų Šiaulių „Rūtą-Universitetą“ ir iškovotų trečiąją pergalę LMKL čempionate. Saulės miesto komanda ir toliau lieka vienintele nelaimėjusia ekipa lygoje.

Pusę rungtynių vyko lygių varžovių dvikova. Po Ievos Kazlauskaitės dvitaškio pirmojo kėlinuko antrąją minutę šiaulietės pirmavo 6:2. Jo viduryje 4 taškais priekyje jau buvo uteniškės (6:10). Po Tatjanos Khatsko tritaškio antrojo ketvirčio pradžioje šiaulietės dar kartą persvėrė rezultatą.

Iki didžiosios pertraukos likus žaisti mažiau nei 4 minutes, po dar vieno krašto puolėjos taiklaus tolimo šūvio, komandas skyrė 5 taškai, o Ievai Kazlauskaitei pridėjus dvitaškį, „Rūta-Universitetas“ pirmavo didžiausia persvara - 39:32, tačiau jos neišlaikė.

Trečiajame ketvirtyje „Utena“ pratęsė sėkmingą atkarpą ir po Ritos Žilinskaitės tritaškio susikrovė 6 taškų pranašumą. Aikštelės šeimininkėms pavyko išlyginti žaidimą, tačiau į priekį išsiveržti jos nesugebėjo. Kėlinuko pabaigoje šiaulietės neteko pražangų limitą išnaudojusios pagrindinės vidurio puolėjos Anos Kirijenko. Utenos krepšininkės ėmė tolti.

Po mėnesio pertraukos į aikštelę sugrįžusi Eglė Žygelytė paskutinįjį ketvirtį pradėjo taikliu metimu - „Utena“ pirmavo 57:66. Nerasdamos kelių link krepšio, kurį saugojo aukščiausia lygos krepšininkė K.Alminaitė, šiaulietės bandė laimę metimais iš toli, tačiau šie skriejo pro šalį. Irmai Raugaitei pataikius tritaškį, skirtumas pasiekė 20 taškų ribą.

„Rūtai-Universitetui“ K.Kašlei, T.Khatsko ir I.Kazlauskaitė surinko po 18 taškų.

„Utenai“ R.Žilinskaitė pelnė 20, K.Alminaitė (18 atk. kamuolių) - 17, R.Žygelytė, M.Aleksaitė ir L.Panasiuk - po 12 taškų.