Turino „Juventus“ vyriausiasis treneris Massimiliano Allegri pakomentavo komandos pralaimėjimą Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse su „Villarreal“ (0:3).

„Manau, kad komanda žaidė gerai 75 minutes. Antrame kėlinyje Ispanijos ekipa nusprendė gintis, tačiau jie gavo vieną šansą ir juo pasinaudojo. Toks jau tas futbolas: vienas epizodas gali viską pakeisti. Turėjome gerų momentų pirmajame kėlinyje.

Antrajame jų buvo mažiau, nes visi varžovų žaidėjai stojo į gynybą. Taip jie galvojo viską perkelti į papildomą laiką. O įvartis viską apvertė aukštyn kojomis. Liūdna dėl rezultato, nes turėjome šansų ir pirmose rungtynėse, turėjome jų ir šiandien. Tačiau negaliu teisti žaidėjų – jie tiesiog turi toliau viską daryti taip, kaip darė iki šiol“, – cituoja trenerį UEFA spaudos tarnyba.

Priminsime, kad pirmosios rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Po dviejų rungtynių sumos Ispanijos klubas prasibrovė į Čempionų lygos ketvirtfinalį.