Italijos futbolo taurės pusfinalio rungtynės tarp „Juventus“ ir „Inter“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0, o tai atvėrė Turino ekipai duris į šio turnyro finalą.

Romelu Lukaku 26-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Lautaro Martinezo 29-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir ataka nutrūko.

Vienam prieš vartininką atsidūrusiam Cristiano Ronaldo 65-ąją minutę nepavyko nukreipti kamuolio į vartų tinklą.

Achrafas Hakimi 81-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga pasižymėti, pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų.