Startas. Rungtynes komandos pradėjo įnirtinga kova (4:6), tačiau tada „Vytautas“ surengė spurtą ir susikrovė 5 taškų pranašumą (11:6). Iki ketvirčio pabaigos aikštelės šeimininkams pavyko išsaugoti persvarą (17:12).

Spurtas. Antrąjį kėlinį „Juventus“ pradėjo spurtu 13:0 ir išsiveržė į priekį 8 taškais (17:25). Likus kiek daugiau nei minutei iki ketvirčio pabaigos skirtumas buvo dviženklis (24:34), o prieš ilgąją pertrauką svečiai turėjo 12 taškų pranašumą – 24:36

Atkovoti kamuoliai. Pirmojoje rungtynių pusėje „Juventus“ ekipa dominavo po krepšiu – atkovojo net 10 atšokusių kamuolių daugiau nei „Vytautas“ (24 prieš 14).

Pro šalį. Per pirmąsias 20 minučių „Juventus“ pataikė vos 1 tolimą metimą iš 10, o „Vytautas“ prametė visus 3 tritaškius.

Dvitaškiai. „Vytautas“ ganėtinai prastai atakavo iš dviejų taškų zonos pirmojoje rungtynių dalyje – vos 33% taiklumas (9/27). Visgi, „Juventus“ dėl pataikymo negalėjo skųstis – 58% taiklumas (14/24).

Kontrastas. Trečiajame kėlinyje komandos lyg apsikeitė vaidmenimis – ketvirtį 23:8 laimėjo jau aikštės šeimininkai, kurie prieš lemiamas dešimt minučių pirmavo 3 taškų persvara – 47:44.

Zagreba. Vienintelis „Vytauto“ ekipos legionierius sužaidė sezono rungtynes. Ukrainietis per 16 minučių pelnė 14 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

Kulvietis. Priešpaskutinė aikštės šeimininkų ataka metimu nepasibaigė, o kitoje aikštės pusėje, likus žaisti apie sekundę, sudėtingą metimą pataikė Saulius Kulvietis. Lemiama „Vytauto“ ataka taip pat buvo nerezultatyvi ir pergalę šventė „Juventus“ – 65:66.