Lietuvos krepšinio lygos čempionate Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai metė rimtą iššūkį Vilniaus „Rytui“ - 73:79 (24:18, 16:20, 24:17, 9:24).

Vienam iš pagrindinių aikštelės šeimininkų žaidėjų Artūrui Jomantui ši akistata truko vos 4 minutes.

Buvęs „Ryto“ kapitonas pirmo kėlinio metu susidūrė su sostinės klubo legionieriumi D.J. Seeley, kuris netyčia alkūne kliudė lietuvio veidą.

Po šio skausmingo susidūrimo puolėjas buvo išvežtas į ligoninę, kur jam buvo susiūta lūpa.

Krepšininkas per pertrauką sugrįžo į Alytaus areną ir buvo pasirengęs žaisti aikštelėje.

Vis tik, „Dzūkijos“ treneris Andrejus Urlepas nutarė nerizikuoti ir Jomanto ant parketo daugiau neišvydome.

Epizodo vaizdo įrašas:

View this post on Instagram

@arturas_jom rungtynių metu buvo išvežtas į ligoninę, kur jam buvo susiūta lūpa. Nepaisant to, Jomantas grįžo po ilgosios pertraukos pasiruošęs žaisti