Austrijoje vykstančio 42-ojo pasaulio kalnų slidinėjimo čempionato vyrų kalnų slidinėjimo dvikovės - greitojo leidimosi ir slalomo - varžybas pirmadienį laimėjo amerikietis Tedas Ligetis (Ted Ligety) - 2 min. 56,96 sek.

28-erių metų kalnų slidininkas greitojo leidimosi rungtyje buvo šeštas, o slalome - antras.

Turino olimpinių žaidynių čempionas T. Ligetis šiame čempionate iškovojo antrąjį aukso medalį. Jis Austrijoje laimėjo ir didžiausiojo slalomo rungtį.

Sidabro medalį pelnė Turino olimpinių žaidynių šios rungties vicečempionas 33-ejų metų Ivica Kosteličius. Jis nugalėtojui pralaimėjo 1,15 sek. Bronza atiteko po gretojo leidimosi rungties pirmavusiam 27-erių metų austrui Romedui Baumanui (Romed Baumann, +1,17 sek.).

Nugalėtojo titulą gynęs 30-metis norvegas Akselis Lundas Svindalas nebaigė slalomo rungties.