Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate lygiosiomis 1:1 baigėsi rungtynės tarp šeimininkės Bilbao „Athletic“ ir „Barcelona“ komandų.

Pirmą įvartį „Athletic“ ekipai 50-ą minutę po pakelto kampinio galva įmušė Inigo Martinezas.

Visgi 75-ą minutę „Barcelona“ komandai rezultatą pavyko išlyginti, kai greitoje atakoje itin stipriu smūgiu iš arti varžovų vartininką nuginklavo Memphis Depay.

Laikrodžiui tiksint paskutinei pridėto laiko minutei su Nico Williamsu kovojęs Ericas Garcia nesusivaldė ir krisdamas su koja neleistinai stabė varžovą bei netrukus prieš save išvydo raudoną kortelę.

„Barcelona“ komandoje rungtyniavo austras Yusufas Demiras, kuris būdamas 18 metų ir 80 dienų tapo jauniausiu ne ispanu, debiutavusiu „La Liga“ čempionate už „Barcelonos“ komandą nuo 2004 m. spalio, kai būdamas 17 metų ir 114 dienų tai padarė argentinietis Lionelis Messi.

31-ą minutę traumą patyrė Gerardą Pique, kurį pakeitė Ronaldas Araujo. G.Pique per savo sužaistas pastarąsias 13 „La Liga“ rungtynių buvo pakeistas 6 kartus ir tai yra tiek pat, kiek prieš tai per 111 rungtynių startinėje sudėtyje.

Kitas rungtynes „Barcelona“ rugpjūčio 29-ą žais prieš „Getafe“, o „Athletic“ rugpjūčio 28-ą susikaus su „Celta Vigo“.