Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas artėja finišo link – konferencijų finaluose liko vos du nežinomieji. Vietą Vakarų konferencijos finale iškovojo ir siurprizą Hiustone pateikę dabartiniai čempionai Oklando „Golden State Warriors“.

„Warriors“ šeštąsias serijos rungtynes žaidė be vieno savo lyderių Kevino Duranto, todėl buvo manoma, kad „Rockets“ turi puikią progą perrašyti pastarųjų kelių metų istoriją ir išmesti Oklando klubą iš kovos.

Vis dėlto, tvirtą charakterį pademonstravę ir Stepheną Curry tarsi iš naujo atradę „Warriors“ išgyveno dramą ir Hiustone triumfavo 118:113.

Seriją Oklando klubas laimėjo 4:2 ir taip paneigė bet kokias NBA analitikų, specialistų ir netgi lažybininkų prognozes.

Pirmąkart savo karjeroje į atkrintamąsias nepatekęs LeBronas Jamesas Vakarų konferencijos pusfinalį stebėjo tarsi spektaklį, o po jo savo tviteryje pasidalino žinute, užgavusia lūkesčių nepateisinusią „Rockets“ komandą.

„NIEKADA nenuvertink čempiono širdies“, – trumpai parašė L. Jamesas, taip prisimindamas gūdžius 1995-uosius, kuomet šią frazę ištarė tuometinis „Rockets“ treneris Rudy Tomjanovičius.

R. Tomjanovičius frazę ištarė tada, kai jo vadovaujama komanda antrą kartą iš eilės tapo NBA čempione.

„Tu ką, gal vasarą į Oklandą persikelsi?“, – netrukus rašė vienas gerbėjų.

Viso įrašas per kelias valandas sulaukė daugiau kaip 160 tūkst. skirtingų žmonių reakcijų.