0

Penktąją pergalę šeštose ikisezoninėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse iškovojo dviejų lietuvių atstovaujamas Toronto „Raptors“ (5/1) klubas, kuris namuose 104:95 (23:27, 24:21, 27:29, 30:18) įveikė Milvokio „Bucks“ (2/4) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes praleidęs Jonas Valančiūnas per 28 minutes pelnė 10 (dvitaškiai 1/4, baudos 8/10) taškų, atkovojo 8 kamuolius, blokavo 4 varžovų metimus, perėmė kamuolį bei po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

Linas Kleiza aikštelėje nepasirodė.

Nugalėtojams 21 tašką pridėjo Demaras DeRozanas (dvitaškiai 7/16), 17 - Andrea Bargnani, 15 - Kyle'as Lawry (6 rez. perd.), po 10 - Amiras Johnsonas ir Alanas Andersonas.

Svečių gretose išsiskyrė Monta Ellis (26 tšk.), Mike'as Dunleavy (21 tšk.) bei Ersanas Ilyasova (19 tšk. ir 7 atk. kam.).

Nesėkmę ikisezoninėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse patyrė Naujojo Orleano „Hornets“ (3/3) klubas, kuris svečiuose 74:87 (10:25, 19:20, 21:21, 24:21) nusileido Dalaso „Mavericks“ (3/3) ekipai.

Pirmasis naujokų biržos šaukimas Anthony Davisas per 35 minutes surinko 6 (dvitaškiai 2/11, tritaškiai 0/1, baudos 2/2) taškus, atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 4 kartus suklydo ir sykį pažeidė taisykles.

Po 14 taškų svečiams pridėjo Robinas Lopezas (11 atk. kam.) ir Ryanas Andersonas (9 atk. kam.), 10 - Al-farouqas Aminu (8 atk. kam.). Skaudžiai rungtynės baigėsi „Hornets“ klubo gynėjui Austinui Riversui, kuris antrajame ketvirtyje patyrė čiurnos traumą ir aikštelę paliko tik padedamas komandos draugų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė O.J.Mayo (13 tšk.), Rodrigue'as Beauboisas ir Jae Crowderis (po 12 tšk.) bei Vince'as Carteris (11 tšk. ir 7 atk. kam.).