Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Na prajuokino su 90 procentu Demokratija su savo komentaru. O Sodra prajuokino su savo skaičiavimais del kiek dienu su kokiu susirgimu. Nesamone
                    
    
  
                                    Dėl to,  kad duoda 20 eurų... 
                    
    
  
                                    Skaičiavo skaičiavo kurmiai net dvi dienas. Atsakymas-brangu. O jei rimtai, tai ką ši statistika pakeis? Ar nuo naujų metų jaunimas sirgs tik kaulų/raumenų ligomis, o vyresnieji tik sloga? Ir susirgimų skaičius pradės mažėti. Čia ir pasakos pabaiga. 
                    
    
  
                                    Viešasis administracinis sektorius - tai elektoratas, kuris išsirenka sau naudingus Seimus. prezidentus ir merus. Todėl jie taip ir rūpinasi tuo elektoratu - atsakomybės atžvilgiu.
                    
    
  
                                    Alina, Lietuvoje egzistuoja neprivatizuotas viešasis administracinis  sektorius, kuriame dirba 90 procentų visų dirbančiųjų. Ten sergantys nebijo prarasti darbą ir sirgdami neina į darbą. Jie gerai žino įstatymus ir tai, kad ligonių kasos jiems apmokės už sirgtą laiką iš mokesčių mokėtojų ir skolų sulipdyto valstybinio biudžeto.
                    
    
  
                                    O paskaičiavo kas,kiek sergančių eina į darbą bijodami jį prarasti?
                    
    
   @Alina
                Tikrai to niekas neskaiciuoja.
                    
    
   
  
  
  
  
  
 
Įvardijo dažniausias ligas Lietuvoje, dėl ko žmonės gauna „biuletenį“