Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 5:0 sutriuškino Liverpulio „Everton“ futbolininkus.

Michaelis Keane’as 14-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir Tottenham” ekipa išsiveržė šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Heungas Min Sonas 17-ąją minutę atsidūręs vienas prieš vartininką nukreipė kamuolį į vartus ir padidino šeimininkų pranašumą 2:0.

Harry Kane’as 37-ąją minutę pasiuntė tiksliai kamuolį į kairįjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Sergio Reguilonas 46-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir dar labiau padidino pranašumą 4:0.

H.Kane’as 55-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką, o šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 5:0.

Stevenas Bergwijnas 68-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas Jordanas Pickfordas.