Ivanovičiaus efektas: „Crvena Zvezda“ ir toliau neklumpa

Trenerį pakeitusi Belgrado „Crvena Zvezda“ (5-6) komanda ir toliau skina pergales.

Serbijos klubas šį kartą namuose 83:74 (17:23, 25:18, 25:14, 16:19) pranoko Bolonijos „Virtus“ (4-7) krepšininkus.

Serbams tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės. Būtent nuo to momento, kai Duško Ivanovičius perėmė ekipos vairą, ši nepralaimi Eurolygoje.

Tuo tarpu italams tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas iš eilės turnyre.

Dar antrojo ketvirčio pradžioje svečiai turėjo dviženklį pranašumą (17:27), tačiau šis sparčiai tirpo ir dar prieš didžiąją pertrauką serbai persvėrė rezultatą savo naudai (40:37).

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai surengė sėkmingą atkarpą 9-0 ir pirmą kartą rungtynėse patys įsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu (67:55).

Lemiamo ketvirčio metu atstumas tarp komandų dar labiau išaugo (81:64). Nors po to momento aikštės šeimininkai kiek atsipalaidavo, tačiau pergalę išlaikė savo rankose – 83:74.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 20 (7/10 dvit., 2/4 trit., 0/1 baud.), Luca Vildoza 16 (4/6 trit., 5 rez. perd., 5 kld.), Luka Mitrovičius ir Benas Bentilas po 12, Johnas Hollandas ir Nemanja Nedovičius po 5.

„Virtus“: Mamas Jaiteh 15 (5/6 dvit., 5/7 baud., 9 atk. kam., 27 n. b.), Niccolo Mannionas (3/3 trit.) ir Jordanas Mickey po 11, Kyle‘as Weemsas 10, Isaia Cordinieras ir Alesssandro Pajola po 7.