London „West Ham“ futbolininkai išsaugojo vietą „Premier“ lygoje po to, kai penktadienio vakarą namuose 3:1 įveikė „Watford“ klubą.

Visus tris įvarčius šeimininkai įmušė jau per pirmąjį mačo kėlinį. Puolėjas Michailas Antonio pasižymėjo 6-ąją minutę, dar po keturių minučių, 10-ąją, Tomas Soucekas rezultatą padvigubino. Galiausiai saugas Declanas Rice`as 36 min-ąją pelnė ir trečiąjį komandos įvartį.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai dar sušvelnino rezultatą, bet galutinę pergalę šventė „West Ham“. Šis laimėjimas leido jiems jaustis ramiai, nes jų sąskaitoje yra 37 taškai per 36 rungtynes.

„West Ham“ užima į 15-ąją vietą ir turi 6 taškų pranašumą nuo 18-toje vietoje esančio „Bournemouth“ klubo.