Net dviejų pratęsimų prireikusiose rungtynėse pergalę šventė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa (34-25). Rezultatu 176:175 (40:40, 40:36, 37:34, 36:43, 22:23) jie palaužė Los Andželo „Clippers“ (33-29) komandą.

Tai buvo antros rezultatyviausios rungtynės NBA istorijoje. Su didesniu taškų skaičiumi nei šių yra pasibaigęs tik 1983 m. gruodį įvykęs susitikimas tarp Denverio „Nuggets“ ir Detroito „Pistons“, kai po sirenos švieslentė rodė 184:186.

D. Sabonis šiame mače į savo sąskaitą įsirašė dar vieną dvigubą dublį. Per 31 minutę aikštelėje jis sumetė 20 taškų (8/13 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Visgi lemiamomis minutėmis lietuvis savo komandą palaikė nuo suolo, nes pirmojo pratęsimo pradžioje susirinko maksimalų asmeninių pražangų skaičių.

„Kings“ komandą į priekį vedė net 45 taškus sumetęs Malikas Monkas, svariai prie pergalės prisidėjo ir De‘Aaronas Foxas, sumetęs 42 taškus.

„Clippers“ gretose debiutavo ir naujai prie komandos prisijungęs Russellas Westbrookas. Buvęs D. Sabonio komandos draugas pratęsimuose bandė ištempti komandą savo taikliais metimais, tačiau pergalei to neužteko.

Pirmajame pratęsime gelbėtis turėjo Sakramento ekipa. Likus žaisti 20 sekundžių Malikas Monkas pataikė du baudų metimus ir atstatė pusiausvyrą (164:164).

Antrajame pratęsime likus žaisti 2 minutes, Sakramento komanda turėjo 6 taškų deficitą (169:175), tačiau per kiek daugiau nei 30 sekundžių iš šio skirtumo teliko taškas (174:175).

Galiausiai rezultatą likus žaisti 36 sekundes dvitaškiu persvėrė D. Foxas (176:175). „Clippers“ turėjo dar dvi galimybes išplėšti pergalę, bet Los Andželo krepšininkų metimai tikslo nepasiekė.

Los Andželo komandai daugiausiai taškų – 44 – pridėjo Kawhi Leonardas, o dvigubais dubliais pasižymėjo Paulas George‘as, R. Westbrookas ir Masonas Plumlee.

Vakarų konferencijos lentelėje šiuo metu Sakramento komanda išlieka trečioje vietoje, o „Clippers“ rikiuojasi iš paskos – ketvirtoje.

„Kings“: Malikas Monkas 45 (6 rez. perd.), De’Aaronas Foxas 42 (5 atk. kam., 12 rez. perd.), Domantas Sabonis 20 (8/13 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud., 10 atk. kam., 4 rez. perd.), Keeganas Murray 15, Harrisonas Barnesas 11 (6 atk. kam.), Kevinas Huerteris 11 (4 atk. kam.), Trey Lylesas 10.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 44 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Paulas George‘as 34 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Normanas Powellas 24, Nicolas Batumas 19 (8 atk. kam.), Russellas Westbrookas 17 (5 atk. kam., 14 rez. perd.), Masonas Plumlee 10 (10 atk. kam., 4 rez. perd.), Terence‘as Mannas 10 (4 rez. perd.).