Dvidešimt antrą pergalę Italijos krepšinio pirmenybių XXIV turo rungtynėse iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderis bei čempiono titulą ginantis Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos "Montepaschi" klubas, sekmadienį namuose 95:68 (15:20, 30:8, 22:11, 28:29) sutriuškinęs septynioliktojoje pozicijoje esantį Stepono Babrausko Skafačio "Legea" (6 pergalių ir 18 pralaimėjimų) penketuką.

K. Lavrinovičius nugalėtojams pelnė 18 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Drake`ui Dieneriui, įmetusiam 24 taškus.

Per 21 minutę puolėjas iš Lietuvos pataikė 1 tritaškį iš 7, 6 dvitaškius iš 7, realizavo 3 baudų metimus, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo net 5 varžovų metimus.

12 taškų šeimininkams pelnė Bootsy Thorntonas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Marco Killingsworhas (16 tšk.) ir Frankas Williamsas (14 taškų).

Vos 3 minutes aikštelėje praleidęs S. Babrauskas prametė dvitaškį ir taškų nepelnė.

Kitų Italijos krepšinio lygos XXIV turo rungtynių rezultatai:

Trevizo "Benetton"        -   Milano "Armani Jeans"       73:98                             Mindaugas Katelynas ;   14 tšk.
Montegranaro "Premiata"   -   Neapolis "Eldo"             72:85
Riečio "Solsonica"        -   Romos "Lottomatica"         69:61
Varezės "Cimberio"        -   Bjelos "Angelico"           87:81
Teramo "Sviglia Wear"     -   Kantu "Tisettanta"          79:99                             Povilas Čukinas ;       11 tšk.
Avelino "Air"             -   Bolonijos "Upim"            70:76
Undinės "Snaidero"        -   Kapo d`Orlando "Pierrel"   100:91
Bolonijos "La Fortezza"   -   Pezaro "Scavolini Spar"     72:81                             Mindaugas Žukauskas ;    0 tšk.

Italijos krepšinio pirmenybių lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Sienos "Montepaschi"          24 22  2  2142:1697  44
2. Montegranaro "Premiata"       24 16  8  2025:1912  32
3. Avelino "Air"                 24 16  8  2048:1867  32
4. Romos "Lottomatica"           24 15  9  1909:1769  30
5. Pezaro "Scavolini Spar"       24 13 11  1909:1963  26
6. Kapo d`Orlando "Pierrel"      24 13 11  2089:2106  26
7. Bjelos "Angelico"             24 12 12  1917:2007  24
8. Milano "Armani Jeans"         24 12 12  1871:1861  24