0

Dramatiškame Anglijos čempionato sekmadienio mače „Liverpool“ Londone puikaus Gleno Johnsono įvarčio dėka 2-1 įveikė vietos „Chelsea“.

Svečiai dominavo pirmajame kėlinyje ir pelnytai išsiveržė į priekį 33 minutę, kai kamuolį lygioje vietoje prarado „Chelsea“ saugas Johnas Obi Mikelis. Craigas Bellamy vienu lietimu sužaidė sienele su Luisu Suarezu ir atmetė kamuolį Maxi Rodriguezui, kuriam teliko iš arti nuginkluoti Petrą Cechą.

Po pertraukos Londono komandos strategas Andre Villas Boasas pakeitė Mikelį ir vietoje jo išleido Danielį Sturridge'ą. Šis taktinis manevras jau netrukus davė vaisių: 55 minutę po Florento Malouda reido būtent Sturridge'as pasiuntė kamuolį į tinklą ir atstatė pusiausvyrą.

Netrukus po to „Liverpool“ vartininkas Pepe Reina fantastiškai atmušė Branislavo Ivanovičiaus galva smūgiuotą kamuolį, bet 87 minutę sėkmė nusišypsojo svečiams.

Charlie Adamas greitos atakos metu atliko tolimą perdavimą Johnsonui, kuris techniškai susistabdė kamuolį, sudraskydamas visą „Chelsea“ gynybą įsiveržė į baudos aikštelę bei įmušė įvartį į savo buvusios komandos vartus.

Šiek tiek anksčiau aikštėje vilkėdami šeimininkų marškinėlius pasirodė du buvę „Liverpool“ futbolininkai: saugas Raulis Meirelesas ir puolėjas Fernando Torresas, bet nei vienam iš jų išgelbėti 'mėlynųjų' nepavyko - pergalė iškeliavo į Liverpulį.

Toks rezultatas reiškia, jog net keturios komandos, tarp kurių yra ir „Liverpool“ su „Chelsea“, turnyrinėje lentelėje turi surinkusios po 22 taškus bei dalijasi 4-7 vietas. Tiesa, Londono „Tottenham“ klubas yra sužaidęs net dvejomis rungtynėmis mažiau.

Londono „Chelsea“ 1 - 2 „Liverpool“

34' [0 - 1] M.Rodriguez, 55' [1 - 1] D.Sturridge, 87' [1 - 2] G.Johnson.