Įspūdingais spurtais pažymėtose rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (8/2) namie 81:73 (13:13, 25:14, 13:33, 30:13) įveikė Maskvos CSKA klubą (5/5).

„Barcelona“ per pirmus du kėlinius varžovams leido įmesti tik 27 taškus – CSKA buvo pataikiusi vos 9 metimus iš 31.

Trečią kėlinį tritaškiu pradėjo Kyle’as Kuricas ir „Barcelona“ įgijo rekordinį keturiolikos taškų pranašumą 41:27, tačiau ties šia vieta viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Johannesas Voigtmannas pataikė tris tritaškius iš eilės, CSKA per kėlinį jų pataikė net 8 ir laimėjusi ketvirtį net 33:13 išsiveržė į priekį 60:51.

Vis tik „Barcelona“ nepasimetė ir vedama Nikola Mirotičiaus surengė spurtą 11:0 ir įpusėjus ketvirtam kėliniui vėl susigrąžino iniciatyvą 70:64.

Ketvirtasis kėlinys buvo visiška priešingybė trečiam – šį jau „Barcelona“ laimėjo 30:13.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 20 minučių pelnė 11 taškų (5/6 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Marius Grigonis CSKA ekipoje žaidė 16 minučių, surinko 8 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo du kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir pasižymėjo 9 naudingumo balais.

Katalonams šiose rungtynėse nepadėjo Cory Higginsas, o mačo dėl čiurnos traumos nebaigė ir Nickas Calathesas.

„Barcelona“: N. Mirotičius 21, B. Daviesas 14, K. Kuricas 13, R. Jokubaitis 11, N. Calathesas 10,  S. Sanli 7.

CSKA: J. Voigtmannas 21, T. Šengelija 17, M. Grigonis 8, A. Švedas 7.