Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Fynikso „Suns“ ekipa. Monty Williamso auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 121:114 (29:31, 38:21, 23:36, 31:26) palaužė Denverio „Nuggets“ krepšininkus ir Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rezultatas tapo 1-2.

Devinas Bookeris nugalėtojams pelnė 47 taškus, Kevinas Durantas pridėjo 39 ir šis duetas kartu surinko 86 taškus.

D.Bookeris iš žaidimo pataikė 20 metimų iš 25, o K.Durantas realizavo 12 metimų iš 31.

Ketvirtosios serijos rungtynės sekmadienį bus vėl žaidžiamos Fynikse.

„Suns“ šiąnakt vertėsi be traumuoto Chriso Paulo, jis taip pat turėtų nežaisti ir kitame mače.

MVP rinkimuose antras likęs Nikola Jokičius užfiksavo galingą trigubą dublį - 30 taškų, 17 perdavimų ir 17 atkovotų kamuolių.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pirmavo 15 taškų, tačiau po trijų kėlinių šis skirtumas buvo sumažėjęs iki dviejų taškų. „Suns“ paskutinį ketvirtį pradėjo devyniais taškais be atsako ir daugiau neatsiliko.

„Nuggets“: Jamalas Murray 32 (12/23 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam.), Nikola Jokičius 30 (10/17 dvit., 17 atk. kam., 17 rez. perd., 6 kld.), Michaelas Porteris 21 (6/10 trit., 12 atk. kam.), Bruce Brownas 11 (3/8 dvit.), Aaronas Gordonas 9 (3/10 dvit., 7 atk. kam.), Jeffas Greenas 7, Christianas Braunas 2.

„Suns“: Devinas Bookeris 47 (15/17 dvit., 5/8 trit., 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Kevinas Durantas 39 (11/26 dvit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Cameronas Payne 7 (6 rez. perd.), T.J. Warrenas 7, Jockas Landale 6 (9 atk. kam.), Terrence Rossas 5 (1/6 trit.), Landry Shametas 4.