Čikagos „Bulls“ (6/1) toliau yra sunkiai sustabdoma, kuri svečiuose 128:114 (34:35, 25:32, 30:36, 39:11) įveikė Bostono „Celtics“ (2/5) ekipą.

Svečius į pergalę vedė DeMaras DeRozanas, kuris pelnė 37 taškus ir atkovojo septynis kamuolius.

„Bulls“ vienu metu atsiliko 19 taškų, tačiau paskutinį kėlinį laimėjo rezultatu 39:11. Jame 14 taškų deficitą pavertė į 14 taškų pranašumą.

Svečiai paskutinį kėlinį pradėjo atkarpa 12:0 ir priartėjo prie varžovų. Tada žaidimas išsilygino, bet po to „Bulls“ dvikovą užbaigė spurtu 18:2.

Bostono komanda šiame sezone namų arenoje dar nelaimėjo, šeimininkams 28 taškus surinko Jaylenas Brownas.

Paskutiniame kėlinyje „Celtics“ žvaigždės J.Brownas ir Jaysonas Tatumas buvo mažai pastebimos. Pirmasis nepelnė nei taško, o antrasis pataikė vieną metimą iš aštuonių ir pelnė du taškus.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 37 (7 atk. kam.), Zachas LaVine’as 26, Ayo Dosunmu 14, Nikola Vučevičius 11 (10 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Celtics“: Jaylenas Brownas 28, Jaysonas Tatumas ir Alas Horfordas po 20, Marcusas Smartas 16, Dennisas Schroderis 13.